The DreamTeam

 

Bag vores skønne produkter står et drømmehold af passionerede og dedikerede medarbejdere. Om vi arbejder med udvikling, produktion eller salg, er vi sammen om at gøre den gode nattesøvn tilgængelig for alle.

 

Salg

Camilla Rasmussen

Head of Sales and Marketing

c.rasmussen@norvigroup.dk

+45 3140 1638

 

Kenneth Sørensen

Export Manager

k.sorensen@norvigroup.dk

+45 4127 7781

Jens Rosenthal

Country Manager (DK)

j.rosenthal@norvigroup.dk

+45  2123 6356

Stefan Bech Jespersen

Business Controller

s.bechjespersen@norvigroup.dk

+45 7692 0100

 

Kenneth Trilander

Store Trainer (DK)

k.trilander@norvigroup.dk

+45 6011 3605

 

Louise Johannsen

Key Account Manager

l.johannsen@norvigroup.dk

+45 4412 3005

 

Maarten Gaarthuis

International Sales Agent

m.gaarthuis@norvigroup.dk

 

 

 

 


Intern salg

Charlotte W. Lehmann

Sales Coordinator

c.lehmann@norvigroup.dk

+45 7692 0100

Majbritt Bastkjær Rasmussen

Sales Coordinator

m.bastkjer@norvigroup.dk

+45 7692 0100

Jette Buchvaldt Sørensen

Sales Coordinator

j.buchvaldt@norvigroup.dk

+45 7692 0100


Marketing

Nana Stie Tranekjer

Graphic Desiger

n.stie@norvigroup.dk

 

 

 

 


Indkøb

Lis Torp

Purchaser

purchase@norvigroup.dk

 

 

Lotte Mark

Purchaser

purchase@norvigroup.dk

 

 

Peter Højgaard Carlsen

Purchasing Manager

purchase@norvigroup.dk

Sys Bramsen

Quality & Compliance Manager

purchase@norvigroup.dk

 

 

 

April Bi

China Office: QC & Project Manager

purchase@norvigroup.dk

 

 

 

 

 


Produkt

Mette Rotvig Kronlykke

Product Coordinator

produkt@norvigroup.dk

 

 

 

 

Heidi Hansen

Product Coordinator

produkt@norvigroup.dk

 

 

Morten T. Rasmussen

Head of Products and Development

m.rasmussen@norvigroup.dk

+45 2222 1599